Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ 5-0 ... όλα πήγαν ρολόι

Ένα ημίχρονο άντεξε η ομάδα του Παμμετοχικού στην Κοιλάδα , στη συνέχεια η Κορωνίδα πήρε μπρος, και επωφελούμενη των υπολοίπων αποτελεσμάτων έκανε ένα ακόμη μεγάλο βήμα για την πρώτη θέση.

Στο πρώτο ημίχρονο η μαχητικότητα των παικτών του Παμμετοχικού και η …υπεροψία των γηπεδούχων κράτησε το αποτέλεσμα στο 0-0.

Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου αποβλήθηκε ο Α.Τριμπόνιας με δεύτερη κίτρινη  κάρτα και στο 53’ ο Μπούρας με πλασέ από την περιοχή άνοιξε το  σκορ.

Ακολούθησαν γκολ από τους Καζοκάρου, Γκρεβτσίδη, Τασιόπουλο και το τελικό 5-0 στο 88’ από τον Κωτσαρά.

Μετά το 1-0 είχε δοκάρι ο Σαγκατέλοφ, ενώ ο Παμμετοχικός είχε ένα σουτ στο πρώτο ημίχρονο με τον Πασπαλιάρη.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ (Αθ. Τσιρόπουλος): Χιόνης, Ζέρβας, Κωτσαράς, Δώρας, Μπόμπος- Τασιόπουλος, Λούμης (65’ Μπάζος), Καζοκάρου- Σαγκατέλοφ, Γκρεβτσίδης, Γιαννακόπουλος (46’ Μπούρας).

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ (Ν.Μπόμπος): Σ.Μανώλης, Κωτσιομύτης, Α.Τριμπόνιας, Φ.Τριμπόνιας, Κόλλιας, Π.Τριμπόνιας, Βαρδάκας (Β.Μανώλης), Χρ.Πιτερός, Χύχο, Π.Μανώλης (Ρούμπος), Πασπαλιάρης.